!!! Při nákupu nad 1.500,-Kč hradíme poštovné my! Platí pouze pro Českou Republiku !!!

Vyproštovací podložky, kolébky, Vezírky, saky,atd.

Nastavitelná čtyřnohá „kolébka“ pod ryby 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Všichni jistě znáte problémy s odháčkováním ryb. Ryba sebou neustále šije a občas hrozí, že Vám skončí háček v ruce. S touhle novinkou roku 2015 od firmy Carpzoom to bude hračka. Všem už je jasné, že je řeč o čtyřnohé kolébce pod ryby. Je vyrobená z hliníku, proto má lehkou a pevnou konstrukci. Díky důmyslné konstrukci je hračka rychle složit a rozložit několika málo pohyby. V rozloženém stavů měří kolébka 120 x 69 centimetrů, výška kolébky je přibližně 50 centimetrů.
V hluboké vaničce kolébky bude uvězněna téměř každá ryba bez šance uniknout. Proto ji můžete velice snadno odháčkovat. Hloubka vaničky je 43 centimetrů, délka vnitřní části je 95 centimetrů. Všité polstrování zabrání rybám způsobit si zranění při odháčkování, měření nebo vážení.Ve vaničce kolébky jsou dvě postranní odtokové síťky, které dovolí vodě lehce odtéct. Díky tomu se Vám bude snadno s rybou pracovat.
Čtyři nastavitelné nohy Vám zaručí stabilitu v jakémkoliv terénu. Spodní část nohou je možno vysunout o 7 centimetrů, tím snadno vyrovnáte vaničku do stabilní polohy. Boční kapsa poskytuje dostatek prostoru pro uložení nástrojů, například pro odháčkování či měření.
« zpět