!!! Při nákupu nad 2.500,-Kč hradíme poštovné my! Platí pouze pro Českou Republiku !!!

Navijáky - Volnoběžná brzda- baitrunner

Delphin PACIFIC NEO 60 

Vaše cena:
Běžná cena:1 149,00 Kč
Ušetříte - sleva:8.7% / 100,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Pacific NEO od značky Delphin je tím správným modelem, nahrazujícím Pacific ECO, který si za roky působení na rybářském trhu vydobyl renomé nadmíru spolehlivého a dostupného navijáku. Neo nezůstává svému jménu nic dlužný. Nabízí absolutně nový pohled na spolehlivost, odolnost a kvalitu. A to vše zabalené v přitažlivém designu. Kombinace stříbrného těla a zlato černých detailů je nadčasová a ve vaší výbavě bude vypadat elegantně i po letech používání. Díky předimenzovanému vnitřnímu rozložení komponentů tento naviják vydrží i hrubší zacházení. Systém volnoběžné brzdy má navíc výborné ergonomické zpracování, splňující nejnovější standardy. Pacific NEO je prostě neúnavný pracant, i když se na něho podíváme z jakéhokoliv pohledu.
Příjemným bonusem je kovová cívka s velkou kapacitou a také kovová klička navijáku, což v dnešní době a podobné cenové hladině poskytuje minimum rybářských navijáků. My jsme však ještě o krok dále! V balení totiž navíc najdete tubu vazelíny, kterou pomocí servisního otvoru u rotoru můžete naviják kdykoliv promazat. Díky tomu bude mít váš Pacific NEO hladký chod i po letech používání, v době, kdy se už budou vaši kamarádi na rybách poohlížet po nových navijácích. A my víme, jaký typ určitě doporučíte! V balení zdarma i plastová cívka.

Mazání navijáku
Jednou ročně doporučujeme promazání mechanizmu navijáku. Postup je následovný. Po sezóně si naviják položíme na podložku. Vedle něho si připravíme tubu s mazivem a plochý šroubovák. Následně necháme naviják i s tubou akumulovat na pokojovou teplotu (nad 20 stupňů celsia) na 2-3 hodiny. Po uplynutí času povolíme černou matici vedle nápisu LUBRICATE plochým šroubovákem příslušné velikosti. Následně do tohoto otvoru dávkujeme mazivo v malých dávkách. Po každé dávce pootočíme kličkou. Celkově na promazání 1 navijáku použijeme cca 1/3 obsahu tuby. Po ukončení mazání otvor pořádně zavřeme maticí. Pro správné uložení maziva na mechanismu, točíme kličkou navijáku ještě přibližně 60 sekund. Naviják je promazaný a připravený pro další sezónu.
Pozor: Naviják není nutné promazat před prvním použitím po zakoupení! Z výroby je totiž namazaný a připravený na použití.

Technické parametry:

Delphin Pacific NEO 60
Kapacita navijáku mm/m: 0.25/450, 0.30/300, 0.35/220
Převodový poměr: 5.5:1
Počet ložisek: 6+1
Hmotnost: 450g

Delphin Pacific NEO 70
Kapacita navijáku mm/m: 0.25/630, 0.30/450, 0.35/330
Převodový poměr:  5.5:1
Počet ložisek: 6+1
Hmotnost: 470g


« zpět