!!! Při nákupu nad 2.500,-Kč hradíme poštovné my! Platí pouze pro Českou Republiku !!!

Výprodej 2023

Radical - kaprový set naviják 10 000 + prut 3,9m/3,5lbs 

Vaše cena:
Běžná cena:5 499,00 Kč
Ušetříte - sleva:50.92% / 2 800,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
Radical - kaprový set naviják 10 000 + prut 3,9m/3,5lbs - obsah balení:Rybářský naviják Radical 10 000 Radical Insist LS-M - 1ks

Kaprařský dvoudílný prut Radical Black Session 3,9m/3,5lbs - 1ks 


Rybářský naviják Radical 10 000 Radical Insist LS-M


Tento rybářský naviják nadchne všechny milovníky kompaktních navijáků. I přes jeho kompaktní rozměry je velmi odolný s dlouhou životností. Šnekový převod s pomalou oscilací se postará o perfektní ukládání vlasce a díky tomu io daleké nahazování. Radical Insist je osazen čtyřmi zapouzdřenými špičkovými ložisky což zaručuje hladký chod. Dřevěná rukojeť pouze podtrhuje ušlechtilý původ této série navijáků. Jedná se opravdu o skvělou volbu pro všechny kteří nepotřebují velké BIG PIT navijáky nebo dávají přednost kompaktnějším velikostem.


 


Rybářský naviják Radical 10 000 Radical Insist LS-M - vlastnosti:Elektronicky vyvážený odlehčený rotor

Kompaktní design krytu navijáku

Velký vícevrstvý brzdový systém

Vyvážená klika

Rolnička zabraňující zamotání vlasce

Silný překlápěč pro optimální vyvážení

Odolná a výkonná šneková hřídel

Hliníková cívka Long Stroke

Návin pomocí šnekové hřídele

Ochranný klip na vlasec

Continuous anti-reverse systém

Rybářský naviják Radical 10 000 Radical Insist LS-M - parametry:

Kapacita cívky: 350m/0,35mm

Velikost: 10 000

Převod: 4,6:1

Návin na jedno otočení: 94cm

Počet ložisek: 4

Brzdná síla: 8kg

Hmotnost: 586g
Kaprařské dvoudílné pruty Radical Black Session 3,9m/3,5lbsKvalitní komponenty spolu se špičkovým blankem se vždy odrážejí na ceně prutu, to však neplatí pro pruty RADICAL Black Session. Špičková očka značky Seaguide XQG a XAT jsou navržena tak aby zabraňovala kroucení vlasce "Tangle Free". Pruty jsou osazeny pevným Fuji DPS sedlem s rozšířenou maticí. Progresivně zpracovaný blank vyrobený z vysoce modulovaného uhlíku s Crossfiber punčochou nabízí extrémní silové rezervy přičemž prut nevypadá jako „kol“. Toto spojení dodává prutům dokonalý design a funkčnost. Díky volbě oček zůstává blank rychlý a zachovává si skvělou zpětnou vazbu. Díky tomu jsou daleké hody hračkou. Zpětná vazba zároveň zabraňuje vyříznutí háčku při zdolávání. Počet oček 6+1 spolu selegantním designem podporují dobrou optiku prutů a podtrhují jeho štíhlou linii. Perfektní zpracování a špičkové komponenty se mohou rovnat s pruty vyšší cenové kategorie.


 


Kaprařské dvoudílné pruty Radical Black Session 3,9m/3,5lbs -parametry:Délka: 3,90m

Zátěž: 3,50lbs

Počet oček: 6+1

Počet dílů: 2

Transportní rozměr: 2m

Hmotnost: 420g
RADICAL ověřená kvalita


Kvalitní kaprařská výbava pro lov velkých kaprů. Vysoce kvalitní pruty a navijáky vyzkoušené a testované přímo v terénu. Výborné příslušenství propracované do detailů a neodolatelné nástrahy, které jsou dobře známy každému rybáři díky jejich kvalitě v kombinaci se super designem. Radical je ztělesnění moderního rybolovu v pravém slova smyslu.
« zpět