!!! Při nákupu nad 1.500,-Kč hradíme poštovné my! Platí pouze pro Českou Republiku !!!

Povolenka na soukromý revír Polička

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Prodej denních povolenek 350,-Kč/ 24 hodin

Platí povinnost vracet denní povolenky. Stačí je vrátit do hospůdky, u p. Konopáska, případně při odjezdu z areálu Na přehradě vhodit do schránky u P0, nebo v kamenném obchodě K+A Ústí nad orlicí.

Platnost denních povolenek

Denní povolenka platí od 0.00 hod. do 24.00 hod.! Při nonstop rybolovu přes noc je tudíž třeba mít u sebe dvě platné a vyplněné denní povolenky!

Maximální ponechaný úlovek na denní povolenku

Je omezem 2 rybami ze skupiny hlavních a 4 ze skupiny ostatních. Nicméně pro lov na denní povolenky platí, že při ponechání 4 ryby ostatní a nebo 2 ryby hlavní končí platnost denní povolenky, tzn. že se lov ukončí a nebo se zakoupí další denní povolenka.
Ryby hlavní - kapr, amur, štika, candát, sumec
Ryby ostatní - pstruh, siven, tygrovaná ryba, lín, uhoř, tolstobik
Mimo tyto ryby je ještě skupina ryb, pro kterou neplatí žádná omezení - okoun, cejn a plotice.
 
Při ponechání 2 ryby hlavní a nebo 4 ryby ostatní končí platnost denní povolenky.

Kde rybařit:

 

Přehrada 0 Přehrada 0 - 5 ha rybník, nachází se 1 km za Poličkou směrem na Jedlovou, u skládky posypového materiálu vpravo. Zarybnění: Kapr, amur, pstruh duhový, lín, štika, candát, sumec, okoun, bílá ryba. Na Přehradě Pod kopcem 0 rybolov povolen dle ustanovení pro vody mimopstruhové, též přívlačí včetně mrtvé rybky - štika není hájena.
Přehrada 1 Přehrada 1 - 4 ha rybník, nachází se 1 km za Poličkou směrem na Jedlovou, u skládky posypového materiálu vpravo. Zarybnění: Kapr, amur, lín, štika, candát, sumec, pstruh, siven, okoun, bílá ryba. Lov kapra a amura povolen (dle ustanovení pro vody mimopstruhové) od 27. dubna. Počínaje 1. květnem 2016 zahájen 24-hodinový rybolov.
Přehrada 2 Přehrada 2 - 3 ha rybník, nachází se 1 km za Poličkou směrem na Jedlovou, u skládky posypového materiálu vpravo. Zarybnění: Pstruh duhový a potoční, siven, candát, okoun. Na Přehradě Pod kopcem II. rybolov povolen pouze vláčením umělé nástrahy a muškařením (muškařský prut + šňůra). Zákaz používání bubliny, plovoucích plovátek, plastelíny, těsta na pstruhy atp.. Přísný zákaz krmení. Štika není hájena, míra min. 50 cm platí!
Peklo Peklo - 4,5 ha rybník, nachází se mezi obcemi Jedlová a Korouhev, cca 9 km od Poličky. Zarybnění: Kapr, amur, lín, štika, candát, sumec, pstruh, siven, okoun, úhoř, bílá ryba. Lov přívlačí povolen od 16. června do 31. prosince, jinak dle ustanovení pro vody mimopstruhové.

Stránky: | 1 |

Denní povolenka k lovu

Doba lovu je 24hodin, v ceně povolenky jsou 2ks ryba hlavní, nebo 4ks ryba ostatní. Ryby hlavní - kapr, amur, štika, candát, sumec. Ryby ostatní - pstruh, siven, tygrovaná ryba, lín, uhoř, tolstobik

Cena:
380,00 Kč
není skladem
Stránky: | 1 |